Tipi:

Cu

 

Bileşim:

-

 

Standart:

TS EN 1652

 

İletkenlik:

-

 

Sipariş:

Sert, Yarı Tavlı, Tavlı

 

Standart ve Uygunluk Belgesi:

TS ISO 9001; 2015

ÜRÜNLER

ŞERİT

ÜRÜN DETAYLARI

Ürün Hakkında

Sipariş için arayın...

Bakır Şeritler, geniş bir kullanım alanına sahip olan ve çeşitli endüstrilerde yaygın olarak kullanılan önemli bir malzemedir. Ürünlerimiz, enerji kabloları ve tesisat kabloları gibi enerji iletimi alanlarında sıkça kullanılmaktadır. Ayrıca, haberleşme, inşaat, otomotiv ve elektronik sektörlerinde de çeşitli uygulamalarda kullanılmaktadır. Beyaz eşya ve elektrikli ev aletlerinin üretiminde, trafo, transformatör ve elektrik motorlarının imalatında da önemli bir rol oynamaktadır.

 

Bakır Şeritlerimiz, müşterilerin ihtiyaçlarına göre farklı kalınlık, genişlik ve uzunluklarda temin edilebilir. Bu, çeşitli endüstrilerdeki farklı uygulama gereksinimlerini karşılamak için esneklik sağlar.

BİZİ ARAYIN

 

Ofis : +90 236 816 4515

Mobil : +90 555 811 8885

BİZİ ZİYARET EDİN

 

Seyitali Mah. Plevne Cad.

215 Sk. No:10 45170 Kula-MANİSA

BİZE MESAJ GÖNDERİN

 

info@koseoglularmetal.com.tr

koseoglubakir@gmail.com

Bağlantılar

Haber Bülteni

Bakır ile 1800' lü yılların sonunda tanışan Köseoğlu Ailesi, bir asrı aşan yolculuğunda tarihe tanıklık edip, değişimin hep bir adım önünde giderek Türkiye'nin başarılı ailelerinden biri haline geldi.

Köseoğlular Metal'in güncel bakır trendleri, yenilikçi ürünler ve özel fırsatlarla dolu dünyasına adım atın! E-posta adresinizi bırakın, en son haberleri ve avantajları kaçırmayın.

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

İletişim

Güncel haberler için bizi takip edin!

© 2024 Köseoğlular Metal - Tüm Hakları Saklıdır.